Energia Słońca w Twoim domu

Rachunki za prąd to jeden z ważnych elementów domowego budżetu. Przy naszym wsparciu możesz zniwelować je niemal do zera, cieszyć się niezależnością energetyczną i żyć bardziej ekologicznie. Proponujemy Ci kompleksowe rozwiązanie fotowoltaiczne, które zasili Twój dom energią słoneczną. To naprawdę proste! Umów się z naszym doradcą, który wyjaśni wszystkie szczegóły, przeprowadzi bezpłatny audyt i wyceni Twoją instalację fotowoltaiczną.
Dzięki instalacji fotowoltaicznej jesteś w stanie zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w ciągu 25 lat jej funkcjonowania. Możesz zdecydować się na zakup instalacji za gotówkę lub w wygodnych ratach. Umów się z naszym doradcą i przekonaj się jakie oszczędności możesz wygenerować dla swojego budżetu domowego.
Na Twoją instalację fotowoltaiczną możesz otrzymać dotację w wysokości nawet 5000 zł. Od 2019 roku funkcjonuje również ulga termomodernizacyjna, dzięki której koszt instalacji możesz doliczyć od dochodu i zyskać zwrot 17% lub nawet 32% ceny instalacji.
Mój prąd
Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości sprzęt od renomowanych producentów jak LG, Sharp, Huawai, Longi, QCells, Ja Solar, Jinko, Solar Edge, czy Fronius. Zapewniamy również zabezpieczenie instalacji przed przepięciami. Gwarancja na oferowany przez nas sprzęt wynosi do 25 lat (w zależności od producenta).

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę

Rachunki za prąd niższe nawet o 90%

płacisz tylko opłaty stałe

Niezależność od podwyżek cen prądu

cena prądu idzie w górę, a koszt Twojej instalacji nie.

Bardzo długa efektywność instalacji

nawet do 25 lat gwarancji*, po których Twoje panele zachowają nadal minimum 80% sprawności.

Energia przyjazny środowisku

jesteś bardziej ekologiczny niż kiedykolwiek.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Umów się z naszym doradcą, który odwiedzi Cię i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Doradca przeprowadzi również bezpłatny audyt i wyceni instalację fotowoltaiczną dla Ciebie.