Energia Słońca w Twojej firmie

Koszty energii elektrycznej to jeden z bardzo istotnych elementów kosztów działalności firmy. Proponujemy Ci kompleksowe rozwiązanie fotowoltaiczne, które zasili Twoją firmę energią słoneczną. To naprawdę proste! Umów się z naszym doradcą, który wyjaśni wszystkie szczegóły, przeprowadzi bezpłatny audyt i wyceni Twoją instalację fotowoltaiczną.
Dzięki instalacji fotowoltaicznej jesteś w stanie zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w ciągu 25 lat jej funkcjonowania. Twoja inwestycja może zwrócić się już po kilku latach. Umów się z naszym doradcą i przekonaj się jakie oszczędności możesz wygenerować dla swojego budżetu domowego.
Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości sprzęt od renomowanych producentów jak LG, Sharp, Huawai, Longi, QCells, Ja Solar, Jinko, Solar Edge, czy Fronius. Zapewniamy również zabezpieczenie instalacji przed przepięciami. Gwarancja na oferowany przez nas sprzęt wynosi do 25 lat (w zależności od producenta).

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę

Rachunki za prąd niższe nawet o 90%

płacisz tylko opłaty stałe

Niezależność od podwyżek cen prądu

cena prądu idzie w górę, a koszt Twojej instalacji nie.

Bardzo długa efektywność instalacji

nawet do 25 lat gwarancji*, po których Twoje panele zachowają nadal minimum 80% sprawności.

Energia przyjazny środowisku

jesteś bardziej ekologiczny niż kiedykolwiek.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Umów się z naszym doradcą, który odwiedzi Cię i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Doradca przeprowadzi również bezpłatny audyt i wyceni instalację fotowoltaiczną dla Ciebie.