Sprawdź jakie dotacje i ulgi możesz otrzymać na swoją instalację fotowoltaiczną

Instalacja fotowoltaiczna to bardzo dobra inwestycja, która pomaga Ci uniezależnić się energetycznie. Dodatkowo dzięki dotacjom, ulgom i preferencyjnym kredytom staje się jeszcze bardziej opłacalna i dostępna. Zapoznaj się z możliwościami wsparcia finansowania i skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły swojej instalacji fotowoltaicznej.

Program „Mój prąd”

Program dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych (2-10kw) przeznaczonych na cele mieszkaniowe. Możesz odebrać do 5000 zł dofinansowania do Twojej instalacji.

Ulga termomodernizacyjna

Koszt instalacji fotowoltaicznej możesz od 2019 rok odliczyć od dochodu. Dzięki temu przy rocznym rozliczeniu PIT może wrócić do ciebie nawet 32% wartości instalacji.

Kredyt na preferencyjnych warunkach

Dzięki współpracy z kilkoma bankami proponujemy naszym klientom preferencyjny kredyt na zakup instalacji fotowoltaicznej. Sam zdecyduj, jak sfinansujesz swoją instalację.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Umów się z naszym doradcą, który odwiedzi Cię i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Doradca przeprowadzi również bezpłatny audyt i wyceni instalację fotowoltaiczną dla Ciebie.